Kategórie

Nové produkty

Všetky nové produkty

Profil firmy

Vitajte v oficiálnom e-shope značky Güde, ktorého prevádzkovateľom je spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť GÜDE Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 ako dcérska spoločnosť nemeckej Güde GmbH & Co. KG. Pôvodné zameranie firmy bolo na veľkoobchod s produktami značiek Güde, DEMA a Vintec pre ktoré je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensku. K veľkoobchodnej činnosti sa postupne pridal aj maloobchod a predaj cez internet prostredníctvom e-shopu www.gude.sk

V roku 2013 sa, stále expandujúca spoločnosť, GÜDE Slovakia, s.r.o. presťahovala do novopostavených priestorov pri Liptovskom Hrádku, kde sa podarilo dostať všetko pod jednu strechu. Na jednom mieste sa nachádza administratívne centrum firmy, rozsiahla predajňa so širokým sortimentom nielen nami dovážaných značiek, skladové priestory s tovarom okamžite pripraveným pre našich zákazníkov a odberateľov, a v neposlednom rade servisné stredisko s dostatkom náhradných dielov v ktorom vykonávame záručné aj pozáručné opravy pre nami dovážané značky.

V roku 2016 sme do nášho sortimentu dovážaných značiek pridali aj novovzniknutú značku Wolpertech, ktorá je založená na skúsenostiach a kvalite značky Güde, ponúka však ešte zaujímavejší pomer cena/výkon a tým sa stáva ešte dostupnejšou pre záujemcov o kvalitné náradie.

V súčasnosti je GÜDE Slovakia, s.r.o. výhradným dovozcom na Slovensko pre značky Güde, DEMA, Vintec, Wolpertech, DENNER edition, STABILO a STABILO Sanitär z ktorých ponúkame kompletný sortiment a záručný aj pozáručný servis vo vlastnom servisnom stredisku v centrále firmy pri Liptovskom Hrádku. Už 21 rokov nám dôveruje vyše 250 stálych veľkoobchodných odberateľov, hlavne vďaka vysokej kvalite a precíznosti, ktorá je zaručená spoľahlivou výstupnou kontrolou u nemeckého výrobcu.

Veríme, že oceníte nemeckú kvalitu a precíznosť značiek Güde, Dema, VintecWolpertech, DENNER edition, STABILOSTABILO Sanitär a získate tak kvalitný, moderný a výkonný produkt pre Váš dom, dielňu, záhradu.

Príjemný nákup v našom e-shope praje kolektív GÜDE Slovakia, s.r.o., ktorý je tu pre Vás už 21 rokov.

Nájdete nás aj na MALL.SK

Najdete nás i na MALL.SKCopyright © 2000 - 2023 GÜDE Slovakia, s.r.o.