Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. close


    COVID-19 INFO: Vzhľadom na súčasnú situáciu zapríčinenú koronavírusom SARS-CoV-2 nastáva oneskorenie dodania Vašej objednávky až o niekoľko dní.
Ubezpečujeme Vás, že urobíme všetko, čo je v našich silách pre to, aby sa Vaša objednávka dostala ku Vám čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie.    

Kategórie

Katalóg Güde v PDF

Nové produkty

Všetky nové produkty

PE skrutková spojka uhlová 32 mm 1" IG

Plastové upínacie spojky na PE plastové rúry a iné PE stavebné prvky je možné inštalovať na zásobovanie vodou v záhradníctve a na rozšírenie existujúcej potrubnej siete.

Viac detailov

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 2,10 €

Cena bez DPH1,75 €

12202ST

gebo

Detaily

PE skrutková spojka uhlová 32 mm 1" IG

Plastové upínacie spojky na PE plastové rúry a iné PE stavebné prvky je možné inštalovať na zásobovanie vodou v záhradníctve a na rozšírenie existujúcej potrubnej siete. Plastové upínacie spojky vhodné na polyetylénové rúry potrubia pitnej vody sú ihneď použiteľné a môžu sa používať vo všetkých zariadeniach pitnej vody pri záhradnom zavlažovaní. Upínacie spojky sú testované podľa DIN 8076 T3 pre PE rúry, podľa DIN 8074 alebo EN 12201. Všetky časti prichádzajúce do kontaktu s pitnou vodou zodpovedajú nariadeniam KTW. PE skrutkové spoje použiteľné na inštaláciu pitnej vody. Pri teplote do 25 °C uvoľní plastové upínacie spojky 16 – 63 mm na PN 16. Vhodné na sanitárnu, vykurovaciu, klimatizačnú a solárnu techniku.

Telo: kopolymérové (PP-B), odolné proti UV žiareniu
Prítlačný krúžok: polypropylénový
Kužeľová matica: polypropylénová, odolná proti UV žiareniu
Upínací krúžok: polycetálový (POM)
Tesniaci krúžok typu O: z EPDM gumy
Zosilňovací krúžok: z nehrdzavejúcej ocele, AISI 430, na vnútorný závit 11/4" – 4"
Rohové prevedenie: 90°
Priemer rúrky: 32 mm
Menovitá svetlosť: DN25
Certifikácia DVGW

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie

Copyright © 2000 - 2020 GÜDE Slovakia, s.r.o.