Kategórie

Nové produkty

Všetky nové produkty

SIKU Univerzálny nosič Lindner Unitrac s nákladnou korbou / 3061

Práca na horských svahoch, vysokých pastvinách a v úzkych údoliach je hlavnou úlohou tohto multifunkčného vozidla, ktoré je v poľnohospodárskom meradle 32-krát menšie a dopĺňa rad SIKU Farmer. Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky.

Viac detailov

Na objednávku (dodanie 1-3 týždne)

Cena s DPH 30,30 €

Cena bez DPH25,25 €

32643D

SIKU

SIKU Univerzálny nosič Lindner Unitrac s nákladnou korbou / 3061 Zobraziť väčšie

Detaily

Univerzálne vozidlo Lindner Unitrac s nákladnou korbou / 3061

Práca na horských svahoch, vysokých pastvinách a v úzkych údoliach je hlavnou úlohou tohto multifunkčného vozidla, ktoré je v poľnohospodárskom meradle 32-krát menšie a dopĺňa rad SIKU Farmer. Unitrac je vybavený vyrovnávacím kĺbom, ktorý udrží vozidlo na ceste na nerovnom teréne. Kabína, ktorá je vybavená sklopnými zrkadlami, sa dá vyklopiť do strany a odhalí detailný dizajn motora. Strechu kabíny je možné odňať, aby bolo možné do modelu umiestniť figúrky vodiča SIKU. Nakladacia funkcia je podrobne znázornená na zbernej korbe, ktorá má škrabaciu podlahu označenú rytinami. S ťažným zariadením v prednej časti modelu je možné s týmto vozidlom použiť aj dostupné predné náradie SIKU. Kovový model doplnený plastovými časťami.

Mierka: 1:32
Rozmery (DxŠxV): 200 x 77 x 79 mm
Hmotnosť: 401 g

Upozornenie: Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Nebezpečenstvo udusenia malými časťami, ktoré by mohli byť prehltnuté.
Spoločnosť SIKU si vyhradzuje právo na zmenu farby alebo technické zmeny. Na prezentáciu nových produktov sa sčasti používajú originálne fotografie a prototypy. Pri dodávke modelu sa môžu vyskytnúť odchýlky.

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie

Copyright © 2000 - 2023 GÜDE Slovakia, s.r.o.