Kategórie

Nové produkty

Všetky nové produkty

BRUDER Traktor Steyr 6300 Terrus CVT / 03180

Traktor Steyr Terrus CVT s výkonom 300 koní je nový špičkový model rakúskeho výrobcu traktorov. Vďaka svojmu ideálnemu pomeru výkonu a hmotnosti je tento traktor predurčený ako pre rýchle prepravné úlohy, tak aj pre ťažké terénne použitie. Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky.

Viac detailov

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 45,40 €

Cena bez DPH37,83 €

12049D

Bruder

Detaily

Traktor Steyr 6300 Terrus CVT / 03180

Traktor Steyr Terrus CVT s výkonom 300 koní je nový špičkový model rakúskeho výrobcu traktorov. Vďaka svojmu ideálnemu pomeru výkonu a hmotnosti je tento traktor predurčený ako pre rýchle prepravné úlohy, tak aj pre ťažké terénne použitie. Nový model od Bruder v mierke 1:16 nie je o nič horší. Kabína vodiča je plne presklená a dvere sa ľahko otvárajú. Výklopná kapota poskytuje pohľad na impozantný motor. Vynikajúca ovládateľnosť a jazdný komfort sú dosiahnuté vďaka zabudovanej výkyvnej náprave a predĺženiu riadenia, ktoré je možné použiť cez strešné okno. Na rozšírenie tohto modelu je možné namontovať čelný nakladač (03333). Vďaka výškovo nastaviteľnému zadnému závesu je možné použiť všetky prívesy z profesionálnej série. Pre ešte väčšiu zábavu sú pripevnené nové odnímateľné kolesá. Je samozrejmé, že na tento traktor sa hodia všetky poľnohospodárske prívesy a poľnohospodárske náradie BRUDER. Vyrobené z vysoko kvalitného plastu ABS.

Mierka: 1:16
Rozmery (DxŠxV): 345 x 180 x 205 mm mm
Hmotnosť: 820 g

Upozornenie: Model nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Nebezpečenstvo udusenia malými časťami, ktoré možu byť prehltnuté.

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie

Copyright © 2000 - 2023 GÜDE Slovakia, s.r.o.