Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. close

Kategórie

Nové produkty

Všetky nové produkty

KASEI Chrbtový fúkač lístia benzínový 2,1 kW EB-650A-E

Fúkače lístia KASEI sú vynikajúce na odfúkavanie rôznych druhov listov, suchých tráv, prachu, drobných nečistôt alebo odstraňovanie tenkých vrstiev popraškového snehu, čím je zaistené celoročné využitie.

Viac detailov

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 359,90 €

Cena bez DPH299,92 €

EB-650A-E

KASEI

Detaily

Motorový chrbtový fúkač lístia 2,1 kW

Fúkače lístia KASEI sú vynikajúce na odfúkavanie rôznych druhov listov, suchých tráv, prachu, drobných nečistôt alebo odstraňovanie tenkých vrstiev popraškového snehu, čím je zaistené celoročné využitie. Benzínový fúkač lístia je mimoriadne výkonný a spoľahlivý nástroj, ktorý vám umožní rýchlo a pohodlne vyčistiť najmä veľké pozemky a záhrady. Všetky ovládacie prvky sú optimálne dostupné v rukoväti. Pohodlný zadný popruh zaisťuje plynulú prácu a jednoduchý transport. Okrem dlhej pracovnej doby je záťaž vašich rúk minimálna, keďže väčšinu váhy nesiete na chrbte. Vysoká výstupná rýchlosť a objem vyfukovaného vzduchu zabezpečí dokonalé odstránenie nečistôt ľahko a efektívne v krátkej dobe. Veľkou prednosťou fúkača je hlavne nízka hmotnosť, malé vibrácie, nízka hlučnosť, nízka spotreba paliva.

Štandardné vybavenie:
Trubica pre použitie ako fúkač
Nádobka na miešanie paliva
Sada nástrojov

Typ motora: 2-taktný benzínový motor
Objem valca: 63,3 cm3
Výkon motora: 2,1 kW
Prietok vzduchu: 0,3 m3/s
Rozmery balenia: 475 x 375 x 545 mm
Čistá hmotnosť: 9,6 kg

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie

Copyright © 2000 - 2022 GÜDE Slovakia, s.r.o.