Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. close

Kategórie

Nové produkty

Všetky nové produkty

Dynamax Motorový olej M2T SUPER HP 1L

Ropný olej vyrobený modernou technológiou, obsahujúci prísady potláčajúce tvorbu usadenín v piestnych drážkach, na výfukových kanáloch a na elektródach sviečok, ako aj prísady zlepšujúce mazacie schopnosti oleja. Chráni piest pred odieraním a časti motora pred predčasným opotrebením.

Viac detailov

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 4,20 €

Cena bez DPH3,50 €

502300EV

DYNAMAX

Dynamax Motorový olej M2T SUPER HP 1L Zobraziť väčšie

Detaily

Motorový olej M2T SUPER HP 1L

Ropný olej vyrobený modernou technológiou, obsahujúci prísady potláčajúce tvorbu usadenín v piestnych drážkach, na výfukových kanáloch a na elektródach sviečok, ako aj prísady zlepšujúce mazacie schopnosti oleja. Chráni piest pred odieraním a časti motora pred predčasným opotrebením. Má skvelú miešateľnosť s benzínom, čím vzniká homogénna a stabilná zmes aj pri nízkej teplote okolia. Olej je odporúčaný pre dvojtaktné motory u motocyklov, skútrov, alebo v ručnom motorovom náradí, vyžadujúce kvalitu API TC a JASO FB. Je vhodný tak pre priame vstrekovanie oleja ako aj pre mazacie systémy s vopred zmiešanou zmesou.

Výkonnostný profil: API TC, JASO FB
Objem: 1 l

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie

Copyright © 2000 - 2020 GÜDE Slovakia, s.r.o.