Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. close


    COVID-19 INFO: Vzhľadom na súčasnú situáciu zapríčinenú koronavírusom SARS-CoV-2 nastáva oneskorenie dodania Vašej objednávky až o niekoľko dní.
Ubezpečujeme Vás, že urobíme všetko, čo je v našich silách pre to, aby sa Vaša objednávka dostala ku Vám čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie.    

Kategórie

Katalóg Güde v PDF

Nové produkty

Všetky nové produkty

Olej pre pneumatické náradie Paramo Pneumat 46 1 L

Olej pre pneumatické náradie Paramo Pneumat 46 je hydrogenačne rafinovaný ropný olej, ktorý obsahuje prísady zlepšujúce oxidačné vlastnosti olejov, zvyšujúce viskozitný index, znižujúce bod tekutosti. Obsahuje prísady pre zvýšenie protioderových vlastností a prísady proti peneniu a hrdzaveniu.

Viac detailov

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 6,20 €

Cena bez DPH5,17 €

958643

PARAMO

Olej pre pneumatické náradie Paramo Pneumat 46 1 L Zobraziť väčšie

Detaily

Olej pre pneumatické náradie Paramo Pneumat 46 1 L

Olej pre pneumatické náradie Paramo Pneumat 46 je hydrogenačne rafinovaný ropný olej, ktorý obsahuje prísady zlepšujúce oxidačné vlastnosti olejov, zvyšujúce viskozitný index, znižujúce bod tekutosti. Obsahuje prísady pre zvýšenie protioderových vlastností a prísady proti peneniu a hrdzaveniu. Určený pre pneumatické náradie, pneumatické stroje a mechanizmy. Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný aj pre hydraulické zariadenia. Použitím veľmi účinnej filtrácie je dosahovaná aj dostatočná čistota týchto olejov (cca triedy čistoty NAS 7).

Objem: 1 l
Klasifikácia: ISO VG 46, ISO 6743:ISO-L-P, DIN 51502-D
Viskozita pri 40 °C v cSt (ASTM D445): 44,10
Viskozita pri 100 °C v cSt (ASTM D445): 6,8
Bod vzplanutia (ASTM D92): 240 °C
Bod tuhnutia (ASTM D97): 36 °C

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie

Copyright © 2000 - 2020 GÜDE Slovakia, s.r.o.