Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. close

Kategórie

Nové produkty

Všetky nové produkty

DEMA LED reflektor 20 W meniaci farby

Vykúzlite si vhodné osvetlenie pre každú príležitosť a náladu. Pomocou priloženého diaľkového ovládania si môžete vybrať zo 16 rôznych farieb, stlmiť ich, alebo zvoliť jeden zo štyroch automaticky sa prepínajúcich programov. Ideálny aj na pódium, prezentácie, výklady, vonkajšie osvetlenie a iné účely.

Viac detailov

Skladom (ihneď k odberu)

Cena s DPH 25,80 €

Cena bez DPH21,50 €

90066D

DEMA

Detaily

LED reflektor 20 W meniaci farby

Vykúzlite si vhodné osvetlenie pre každú príležitosť a náladu. Pomocou priloženého diaľkového ovládania si môžete vybrať zo 16 rôznych farieb, stlmiť ich, alebo zvoliť jeden zo štyroch automaticky sa prepínajúcich programov. Ideálny aj na pódium, prezentácie, výklady, vonkajšie osvetlenie a iné účely. Stacionárna montáž pomocou montážnej svorky (konektor nie je súčasťou balenia). Diaľkové ovládanie. Vysoký svetelný výťažok. Voliteľné 4 rôzne programy (1: FLASH = automatická a každú sekundu rýchlejšia a silnejšia zámena farby / 2: STROBE = automatická a v 4-sekundových intervaloch rýchlejšia a silnejšia zámena farby / 3: FADE = automatická, pomalšia, jemnejšia zámena farby / 4: SMOOTH = kombinácia FLASH a FADE). Všetky farby sa dajú stlmiť (pri 4 programoch stlmenie nie je možné). Po každom zapnutí sa zobrazí naposledy zvolený program, prípadne naposledy zvolená farba.

Pripojenie: 230 V / 50 Hz
4 automatické programy
Farby: biela 6500K (studená biela) + 15 farieb
Osvetľovacie zariadenie: 20 W SMD
Trieda energetickej účinnosti: A+
Priemerná spotreba pri 1 000 hodinách prevádzky: 20 kWh
Stupeň ochrany: IP65
Trieda ochrany: I
Svietivosť: 1500 lúmenov
Rozmery reflektora bez držiaka (ŠxHxV): 13,7 x 8,2 x 9,2 cm
Rozmery reflektora s držiakom (ŠxHxV): 13,7 x 8,2 x 13,3 cm
Hmotnosť: 490 g

Prevziať

Tovar bol úspešne pridaný do porovnania Zobraziť porovnanie

Copyright © 2000 - 2019 GÜDE Slovakia, s.r.o.